Pięć oznak że On jest w Tobie zakochany.

Masz od dłuższego czasu pewnego faceta na oku, nie jesteś jednak pewna co do jego zamiarów. Nie potrafisz rozgryźć czy również jest Tobą zainteresowany, przedstawię Ci kilka sygnałów które mogą świadczyć o tym że wpadłaś mu w oko!

1.łapiesz jego spojrzenia. To jest banalne, jeśli Często spotykasz się z jego wzrokiem oczywistym jest że on również na Ciebie patrzy. Podobasz mu się.
2.często do Ciebie dzwoni, jeśli często znajduje okazję do rozmowy oznacza to że Bardzo za Tobą tęskni.
3.znajduje czas by się z Tobą spotkać. Facet nie lubi inwestować czasu w relacje z której nie będzie miał żadnych korzyści, nie będzie miał więc czasu na częste spotkania. Jeśli bez problemu niemalże zawsze znajduje dla Ciebie czas, możesz być pewna że jest Tobą oczarowany.
4.szuka kontaktu fizycznego. Szczególnie na początku relacji może być to krępujące. Jeśli jednak przypadkowo muska Cię dłonią lub czule przytula przy każdej okazji możesz być pewna że coś do Ciebie czuje.
5.komplementuje Cię. Jeśli facet prawi Ci komplementy, doceń to. Nie zaprzeczaj, po podziękuj nie warto robić z siebie aktorki i ujawniać przy okazji kompleksy.