Czy da się uratować toksyczny związek? Dowiesz się jak uzdrowić relację!

Jeśli związek z Twoim partnerem jest dla Ciebie bardzo ważny, czujesz do niego ogromną miłość, ale zadajesz sobie sprawę z tego że wasza relacja jest toksyczna, bardzo dobrze trafiłaś. Kiedy odkrywamy że z naszym związkiem nie wszystko jest w porządku w naszej głowie pojawia się pytanie co dalej? Jest to jak najbardziej normalna reakcja, większość osób po jakimś czasie mimo wszystko postanawia się rozstać, jak więc sprawić by do nich nie dołączyć i uzdrowić wasz związek? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz poniżej.

Więcej szczerej rozmowy. Może wydawać się to banalne, choć wraz z upływem czasu coraz mniej ze sobą rozmawiamy a tematy rozmów zwężają się do spraw życia codziennego. Okażmy trochę więcej zainteresowania, rozmawiajmy znów o wszystkim!
Postaw granice. Jeśli toksyczność waszego związku polega na tym że partner przekracza Twoje granice musisz postawić twarde zasady. Ustalając nowe reguły gry musisz być konsekwentna, s przeciwnym razie wszystko pójdzie na marne.
Okazujecie sobie szacunek. Wszyscy ludzie na świecie od czasu do czasu się z kimś pokłócą, jest to normalne ponieważ kierujemy się emocjami. Apropo emocji, jeśli Partner Cię zdenerwował, pomyśl zanim sprawisz mu przykrość, zrób małą pauzę i postaraj się wczuć w jego potrzeby.