W jaki sposób grać w lotto?

Gry losowe to jedna z możliwości zdobycia szybkich pieniędzy. Aby jednak skorzystać z takiej szansy konieczne jest wykupienie zakładu. W jaką grę losową można obecnie zagrać i co warto wiedzieć przed rozpoczęciem?
Obecnie Totalizator Sportowy oferuje szeroką gamę różnego typu gier losowych. Najbardziej znany jest oczywiście tak zwany Duży Lotek, którego nazwa dziś brzmi Lotto. Zasady rozgrywki są niemal takie same, choć doszło kilka dodatkowych opcji, jak choćby gra z Plusem.

 

Nie zmieniły się zasady Mini Lotka, obecnie Minilotto. Konieczne jest wybranie pięciu liczb, które mogą przynieść wygraną nawet w wysokości 300 000 złotych. Oprócz tych gier warto poznać także grę Multi Multi. W jej przypadku można wybrać od jednego do dziesięciu szczęśliwych numerów. Wygrana jest uzależniona od ilości wybranych liczb, stawki oraz od tego, czy została wybrana gra z Plusem.
Wyniki Lotto można poznać w kolekturze lub na stronach internetowych. Można również zdecydować się na obejrzenie losowania. Ciekawą możliwością jest również opcja gry przez internet. Wtedy mniejsze wygrane zostają przesyłane na konto.