Kryzys w związku, jak sobie z nim poradzić.

Niemalże każda z nas w pewnym momencie przechodzi kryzys w związku, jeśli w Twoim życiu nastał taki moment z tego artykułu możesz dowiedzieć się co możecie zrobić wspólnie z partnerem, abyście znów mogli się cieszyć uczuciem jakie kiedyś między wami było. Brzmi nierealnie, a jednak jest to o wiele łatwiejsze niż myślisz, jeśli jesteś gotowa na pewne zmiany i trochę poświęcenia poniżej znajdziesz kilka cennych rad jak przywrócić dawną namiętność w związku!

1.Zastanów się czy nie spędzacie razem za dużo czasu. Zakochani ludzie uwielbiają spędzać ze sobą każdą sekundę, kiedy wszystko jest takie ekscytujące. Co zrobić później, kiedy już podejmujmy decyzję o wspólnym mieszkaniu? Jeśli spędzacie ze sobą każdą wolną chwilę, odpuście. Wyjdźcie czasem osobno, czy to na zwykłe zakupy czy w odwiedziny do znajomych! Dzięki temu możecie jeszcze bardziej docenić swoje towarzystwo, a także unikniecie wzajemnego zburzenia.
2.Zaplanuj urlop. Jeśli w codziennej gonitwie nie macie dla siebie dużo czasu, a każdą kolację zjadacie przed telewizorem, zaplanujcie coś wspólnie! Może być to skromny wypad na weekend, możecie znaleźć hotel lub domek który oferuje jeccuzzi w pokoju, romantyczna atmosfera gwarantowana!
3. Rozmawiajcie o swoich potrzebach. Człowiek nieustannie odczuwa jakąś potrzebę, problem tkwi w tym że nie potrafimy prosić o coś co jest nam potrzebne. Jeśli Bardzo chcesz by Partner zamiast oglądać TV, czule się do Ciebie poprzytulał po prostu mu to powiedz… Dużo kłótni w związkach, powstaje tylko przez to że jeden lub obydwoje partnerów mają problem z wyrażaniem potrzeb. Nikt przecież nie siedzi w naszych myślach, to my najlepiej wiemy czego nam potrzeba!