Po czym poznać że związek jest toksyczny? Zachowania toksycznych partnerów

Kochasz swojego partnera, i choć nie wyobrażasz sobie życia bez niego czujesz że coś jest nie tak. Kiedy przebywasz ze swoim ukochanym zamiast cieszyć się każdą chwilą, z szerokim uśmiechem na ustach i maślanymi oczami Ty masz wrażenie że wariujesz, wszystko się w Tobie trzęsie a z dłoni leje się pot. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego Choć darzymy kogoś ogromnym uczuciem, odnosimy wrażenie że obecność tej osoby wysysa z nas energię życiową?

Najprawdopodobniej dlatego że twój partner jest toksyczny, odpowiem Ci na pytanie po czym poznać taką osobę, jakie zachowania i Cechy ja charakteryzują.
1.Często doprowadza Cię do łez. Bilans jest prosty, jeśli partner często sprawia że Twoje oczy zalewają się łzami niewątpliwie jest toksyczny. Jeśli nadmiar tego zauważysz że po każdej kłótni ma on tendencję do chwilowego pocieszania Cię i stawania się z dnia na dzień idealnym facetem uciskaj jak najdalej! Nie są to bowiem uczucia, a forma manipulacji.
2.zabiera Ci bliskich. Nie ma się co oszukiwać, jeśli partner stopniowo stara się odseparować Cię od wszystkich, chce stać się dla Ciebie całym światem, będąc jednocześnie jedyną osobą która ma Duży wpływ na Twoje decyzje. Ograniczenie się do pielęgnowania jednej relacji nie jest dobrym wyborem, ponieważ kiedy partner odejdzie zostaniemy całkiem sami.