O mnie

czesc

Nazywam się Agnieszka i cieszę się, że jesteś ze mną na blogu finesja.pl!

Z wykształcenia jestem psychologiem, zawodowo realizuję się w pracy z dziećmi i młodzieżą w placówkach edukacyjnych. Interesują mnie ludzie! Rozwój osobisty i relacje społeczne, a także interakcje pomiędzy środowiskiem a jednostką – to tematy, które są dla mnie ważne. Uwielbiam podważać utarte schematy i iść pod prąd, jednocześnie porządkując swoje otoczenie. Uważam, że nie ma takich relacji, których nie można naprawić, niegrzeczne dzieci nie istnieją, a rozmowa jest najcenniejszym, co ludzki gatunek wynalazł na przestrzeni wieków. 

Na co dzień jestem żoną i mamą. Rodzina i dom to moje najważniejsze wartości. Kocham skandynawskie wzornictwo, proste formy i jasne kolory. Za to nie cierpię wydawać pieniędzy. Te dwie cechy staram się godzić w moim miniaturowym mieszkaniu, choć nie jest to łatwe. 

Jestem zakupową perfekcjonistką i przed każdym zakupem muszę być w stu procentach pewna swojego zadowolenia zarówno z ceny jak i jakości produktu. To bardzo trudne, aby więc zminimalizować koszty i zmaksymalizować codzienne przyjemności często wykorzystuje projekty DIY. Lubię kleić, wycinać, szyć, składać papier, a wszystko po to, aby wokół mnie było ciepło, przytulnie i dokładnie tak, jak chcę. 

Staram się, aby życie moje i mojej rodziny było nie tylko uporządkowane, ale także zdrowe. Uwielbiam gotować wartościowe posiłki, bawić się smakami sezonowych produktów, eksperymentować na patelni i w piekarniku.

Mój blog to zbiór inspiracji do bycia szczęśliwą mamą, żoną, człowiekiem. Znajdziesz tu wszystko to, co kocham i co motywuje mnie do działania.

PSYCHOLOGIA – pod tym hasłem kryją się moje sposoby na radzenie sobie z trudami życia. Proste metody, jak być bardziej szczęśliwym, jak rozmawiać, jak się nieustannie rozwijać. Małe kroczki w kierunki realizacji swoich marzeń.

RODZINA – tutaj znajdziesz artykuły poświęcone ciąży i związanej z nią wyprawce, wychowaniu dzieci, a także moje pomysły na to jak sprawić, aby życie rodzinne było bardziej satysfakcjonujące. Będzie ciepło, domowo i sielsko.

DOM – przygotowałam dla Ciebie inspiracje wnętrzarskie, a także projekty DIY i proste przepisy. Trochę skandynawskiego designu, dużo zdrowych potraw, projekty DIY. Innymi słowy wszystko to, co sprawia, że cztery ściany zaczynają być Domem, który kocham.

Zapraszam do kontaktu ze mną w każdej sprawie! Pisz śmiało na TEN adres!

Znajdziesz mnie także na Instagramie i Pinterest, a najświeższe informacje na temat bloga możesz odszukać poprzez Facebook’a oraz Bloglovin‚.